| Andreies_Horatiu_1989 a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o intrebare, detin jocul GTA IV PC original si dupa ce il instalez nu ma lasa sa activez keyul nici online nici manual! Este vorba despre "Relese Date Check", se incarca pana la 30% si dupa nu ma lasa sa-l activez offline! Am trimis un ticket la RockStar Games dar nu mi-au raspuns inca! Ce sa fac?! Jocul nu este cumparat cu Steam!

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Pai tu cum vrei sa il activezi OFFLINE?
Trebuie sa fi ONLINE, pentru ca acel cod este verificat ONLINE!
Dar, este posibil sa fie folosit acel KEY!

| Andreies_Horatiu_1989 explică (pentru LuciWv):

Nu imi deschide fereastra unde trebuie sa il activez nici online nici offline!