| PfloO a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o intrebare pentru jucatorii ce au experimentat jocul Battlefield 3? am vazut videoclipuri pe youtube arata foarte frumos jocul dar vreau si parerile altora!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

E cel mai realist shooter fps ever made. Super epic, si foarte inteligent facut. Au fost mai multe faze in care am stat efectiv gura casca time out Doua probleme, ai nevoie de un calc foarte performant sa rulezi jocul la detalii max si sa obtii un framerate decent. Plus, jocul e destul de scump, cam doua milioane jumate lei vechi. Merita. Astept urmatorul big grin

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Nu se merita, ce vezi pe youtube sunt PC-uri foarte perfomante, nu se merita si grafica lasa de dorit!
Cel mai bine joci Call of duty Modermwarfare3