| Iustyn_Maryusell_1997 a întrebat:

Salut tuturor! Eu vreau sa'mi fac un canal youtube cu gaming.
Si am nevoie de un program cu care pot adauga muzica la videoclipuri si sa fac sa se deruleze mai repede videoclipul.
Va rog frumos sa ma ajutati, dau FUNDA celui care imi da un program bun.winking

Răspuns Câştigător
| PCinfo a răspuns:

Foloseste Sony Vegas Pro 11, il poti downloada de pe site-ul official cu licenta limitata. Este un program profesional pentru video. Funda?

2 răspunsuri:
| sjgdhsa a răspuns:

Https://www.youtube....aCEZq_G09vRqnXAAm facut o cerere sa intru in Full Screen si cei de acolo au spus ca pot doar la 50 de abonati deci daca va puteti abona m-ati ajuta foarte mult.

Sony Vegas este programu ma adaugi pe TPU si imi zici sa iti fac intro etc :)