| ShtephShiShht a întrebat:

Salut tuturor! Vreau sa imi cumpar un PS2. M'am plictisit de PC si as vrea sa stau in pat si sa butonez un controller. Merita sa o cumpar in 2013? Vreau sa o tin doar jumatate de an pana strang bani sa imi iau un Xbox 360.

Funda+VOT!

4 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

Mai bine iti strangi bani pentru un calculator bun si iti iei toate jocurile piratate, asculta-ma pe bine, te invat de bine. Hai sa discutam in privat, add florin.caroli2013.

| Em1neM a răspuns:

Am eu ps2. E faim la inceput cand til iei.da te plictisesti mai repede de el ca de calculatorlaughing

mah bine ia-ti xbox ca sunt jocuri mai faine pe ek.ex mortal kombat are grafica buna

| Robery568 a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un PS3 sau sa astepti sa apara PS4 si la noi, pretul lui fiind undeva la 15-16 mil. happy, oricum un PS2 e fain doar daca il modezi (asta iti ia cam 1 ora daca te pricepi) si iti "arzi" jocuri pe dvd de pe net fara sa dai bani pe toate porcariile de jocuri.

| adidaio2007 a răspuns:

Da dar trebuie decodat daca vrei sa bagi jocuri care nu sunt originale dar mai bine iti recomand Nitendo, Wii, PS3 si cand o sa apara PS4... Funda!?