| BillGates a întrebat:

un prieten de-al meu si-a luat un laptop Acer travelmate nu mai stiu ce..si cand l-a luat era bun.(la mana a 2) dar a reinstalat windows-ul si au inceput sa deiere "Crashuri" adica din 10 in 10 minute apare Blue screen si isi da restart si in blue screen ala scrie crash dump si mai multe.a incercat si sa schimbe bateria de la bios dar nu e de la aia. ajutor a zis ca daca rezolv da o bere.hee hee

1 răspuns:
| catalan501 a răspuns:

Nu a instalat windows-ul cum trebuie ii recomand windows 7 home premium ori ultimate