| InstinctPr3ciS a întrebat:

Salut utilizatori TPU. Am cumparat acum 1 an un laptop Samsung de 41 milioane. Nu prea am umblat mult pe el, dar stiu ca la inceput imi mergeau PowerPoint-ul si MicrosoftWord-ul, dar acuma imi zice ca nu mai merge, ca trebuie sa il cumpar ca nu stiu ce, dar nu mi-a aratat nimic ca a expirat licenta sau ceva. Din cate stiu, eu l-am cumparat stiu ca l-am luat cu astea deja cumparate, deci n-ar trebui sa am probleme, si in cutia laptopului nu am nici-o key de activare pentru astea... Deci ce este de facut?

1 răspuns:
| seedwow16 a răspuns:

Pai eu as spune sa-l reinstalezi sau sa-l cumperi din nou (Power Pointul) Funda?