| vintila123412312 a întrebat:

Salut va rog frumos cei care se pricep cu adevarat la jocuri si calculatoare sa imi spuneti si mie daca imi merge fifa 09, am memorie ram768MB, placa video VIA Chrome 9 HC IGP 256MB, procesor Intel(R) pentium (R) 4 CPU 3. 00Ghz (2CPUs), am scris exact cum am piesele va rog frumos sa lasatiun mesaj

6 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Am avut exact aceeasi placa video in primul meu pc si cu parere de rau iti zic ca nu iti va merge nici macar fifa 09, la mine nu mergea nici macar 07.

| vintila123412312 explică (pentru bogdan324):

Mie imi merge si 07 si 08 pe rezolutie mica merge perfect nu se blocheaza nici macar odata deci creca ai avut altceva defect la pc

| edit28 a răspuns:

Merge pe cele mai mici optiuni... cu putin noroc.

| vintila123412312 explică (pentru edit28):

L-am descarcat odata si pana am intrat in el mergea bine dupa care am dat cea mai mica rezolutie si am intrat sa joc dar se misa prea in reluare si nici nu puteai sa joci sad ma gandesc ca nu l-am descarcat bine sau nu stiu ce ar trebui sa fac?

| edit28 a răspuns (pentru vintila123412312):

Daca merge dar se vede in reluare inseamna ca e la limita. Ia CCleaner sa iti curete calculatorul si opreste toate programele care nu-ti trebuie in timp ce te joci. Daca nu sti ce programe sa opresti descarca Game Booster sau ceva de genu.

| vintila123412312 explică (pentru edit28):

Mda, oricum nu stiu ce sa zic ca oricum joc normal fara programe deschise si tot asa era