| GeX a întrebat:

Va rog frumos daca ma poate ajuta cineva cu un cod PaySafeCard de 5 euro! Am nevoie, raman dator crying! Va multumesc pentru ajutor! Ma puteti contacta la nexu222@yahoo.com!

2 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Nu e scumpa o cartela... la unele magazine ti le dau gratis.winking (mie mi-a dat)

| GeX explică (pentru daryus2221):

Pai am sa incerc sa merg maine pana la posta si pe la cateva magazine din zona de la mine si am sa vad happy, mi-au zis niste prieteni ca una de 2 euro e 10 lei cam asa happy