| BestYoYOFlorin a întrebat:

Salut.Va rog frumos spuneti-mi si mie un server de metin frumos pvm-pvp cu bonusuri marisoare sa fie frumos itm la mag app toate gen Tiber Metin2. Darr va rog frumos sa fie fara donatii va rog nu vreau sa existe donatii...Dau funda

Răspuns Câştigător
| xXNinjaTopXx a răspuns:

Metin 2 Empire Legacy Server Cronikal, este pvm-pvp, bonusuri marisoare (2, 5k HP 25 demi-human 20 aparari la bonusurile 1-5 si la 6-7 15 forta contra rase 5 aparare contra lor 4k HP. etc.), iar la magazin nu gasesti aproape orice. straight face daca ai gasi tot nu ar mai fi pvm, nu?winking

| BestYoYOFlorin explică (pentru xXNinjaTopXx):

Ms dar daca era in romana era si mai frumos dar e ok e super si asa mersi

1 răspuns: