| sergiulive a întrebat:

Va rog imi puteti spune de unde se gasesc pergamentele binecuvantare alea sa fac lucrurile plus. Plzz dau FUNDA Mare.

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Sal, depinde la ce metin te referi. Daca te referi la metin2 ro, pergamentele binecuvantarii pica la orice monstru din joc cu conditia sa ai lv 50 sau mai mare. Daca te referi la alt metin, un privat, zi ce metin e si iti zic de unde sa le iei dar de obicei pe private le iei de la magazin. Unele metine private nu au bless-uri pentru ca daca esueaza iti scade nivelul itemului asa ca se foloseste metalul magic care daca esueaza nu se intampla nimic. Funda daca te-am ajutat. Daca nu zi-mi ce metin este si iti zic eu de unde iei ce si cum.

| sergiulive explică (pentru William):

Pai pe metin2 valmondial

1 răspuns: