| JuliaMe06 a întrebat:

Salut.Vineri ma jucam pe pc si mergea totul perfect.Nu am intrat pe el pana marti, si cand intru marti vad ca am lagg la mouse.In jocuri,nu e niciun fel de lagg,dar pe desktop,sau browser e lagg.
Am intrat si in excursie doar pe minecraft,fara internet, dar nu cred ca asta e problema. Daca cineva ma poate ajuta..pentru ca chiar nu vad care este problema.Pur si simplu sa se faca lagg singur?
Ofer funda pentru un raspuns pe masura

1 răspuns:
| C4t4lin02 a răspuns:

Pai asa mi s-a intamplat si mie am incercat tot e era posibil dar nimic... Dupa ce am vazut ca nu functiona nimic am cumparat alt mouse si toate problemele s-au rezolvat. Deci alta cale nu ai!