| SuntMagnific a întrebat:

Voi ce jocuri va mai jucati? Daca imi plac si mie jocurile... funda! happy

9 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Joculete Hidden objects, Criminal Case, need for speed, Age of empire. Si joculete de pe google store (2048, crossword etc).

| KeNNT3D a răspuns:

Sal ce configuratie ai la pc?

| SuntMagnific explică (pentru KeNNT3D):

Eu doar am intrebat ce jocuri aveti voi, nu neaparat ca trebuie sa meargalaughing poate merge, poate nu.

| KeNNT3D a răspuns:

Atunci incearca: Wolfenstein the new order, return to castle si 2
APB Reloaded
Gta 4 si san andreas
fear 2 si 3
max payne 2 si 3
outlast
need for speed most wanted si 2012
driver san francisco
saints row 2 3 si 4
left 4 dead 2
skirym 5 the elder scrools
warface
lol(league of legends)
metro 2033 si last light
starcraft 2
Crysis 2 si 3
Far cry 2 si 3
Just Cause 1 si 2
call of duty 3 modern warfare si 2 si ghost
company of heroes
burn out paradise
flat out
delta force black hawk down
watch dogs
alens vs predators
Grid 2
mafia 2
killing floor
men of war asault squad

| KodrutZ a răspuns (pentru KeNNT3D):

Geez, ai o adunatura de jocuri ok in lista ta si citeva porcarii ordinare. De ce chinui omul? Nu cred ca te joci TOATE astea.
@SuntMagnific: Am terminat de curind Shadow Warrior, foarte bine facut. In rest, mai prestez War Thunder, foarte putin World of Tanks, uneori Hawken.

| KeNNT3D a răspuns (pentru KodrutZ):

Ba da le joc pe toate

| KodrutZ a răspuns (pentru KeNNT3D):

Ai vreo 30 in lista aia. Nu mai zic cit ocupa, doar ca efectiv nu ai cind sa le joci pe toate cit sa iti mai aduci aminte ce si cum se intimpla pe-acolo. Sau ziua ta are 96 de ore cumva? Daca joci 5 ore un joc pe luna, ceea ce e foarte putin, ar rezulta ca joci minim vreo 6 ore pe zi.

| CaMeLeOnn a răspuns:

Crossfire Europe

| Epure_Gabi_1990 a răspuns:

NFS World
Fifa 14 si 13
Assassin's creed 3
Grid 2
TDU 1 si 2
Smackdown Vs Raw 2012
Mafia 1 si 2
Silent Hill 2
GTA San Andreas
-Tony Hawk Preo Skater 4
-Harry Potter and the Half-Blood Prince
-Star Wars : Republic Commando
-Neghiobours from Hell(un joc in care ii faci farse vecinului)
-Plants vs Zombie
-Brothers in Arms
-Worms Reloaded
-System Shock 2
-Dead Space 1 si 2
sleeping dogs
hitman absolution
Prototype 1 si 2