| ShapeshifterYT a întrebat:

Salut, voi ce spuneti merita sa cumpar jocuri pe Steam?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut,

Ca utilizator al Steam si jucator de Call of Duty incepand cu Call of Duty 2 toate pana la Black Ops 2 pot sa iti spun urmatoarele: asteapta summersale si alte reduceri pe care le au cei de la steam pentru a lua jocuri originale la preturi de nimic. Este un sistem de achizitie rapid al jocurilor. in principiu este de incredere, nu o sa ti se fure datele si-asa mai departe.
Daca esti grabit si ai pofta de un joc si un card bancar acceptat de ei merita.
Daca vrei discul fizic cu jocul respectiv cumpara-l de pe un magazin online tip eMAG, cel, pcgarage.
Succes!

3 răspunsuri:
| LyonSsS a răspuns:

Merita, si eu am incercat si e ok

| altair009 a răspuns:

Cs.inpauza.org -se cauta admini:http://inpauza.org/viewforum.php?f=24

| ShapeshifterYT explică:

Multumesc de raspuns