| AnDrEw123 a întrebat:

Salut,vr să îmi iau dead by dylight dar vr să știu dacă mi-ar merge pe PC am 3 gb ram placa video 2gb gtx 420 procesor Intel cor duo 2.94 ghz ddr3 dacă îmi merge în low

Răspuns Câştigător
| Kreefy a răspuns:

Merge si nu prea, probabil vei avea intre 20-30 fps. Nu stiu daca iti va rula perfect tot timpul, probabil vei mai avea momente de lag.

1 răspuns:
| AnDrEw123 explică (pentru Kreefy):

Me deci îmi va merge cu 30 fps.dar va merge sa pot sa ma joc nu așa lag desta poate la început unpic