| MarkOneAdi123 a întrebat:

Salut, vreau ca in viitor sa imi achizitionez o consola de tip xbox one. Insa am auzit ca ca sa te poti juca online iti trebuie un anumit abonament la xbox. Vreau sa stiu daca e adevarat si daca da, cat costa acesta? Tin sa precizez ca vreau sa ma joc in special Fifa 20.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Da, se numeste xbox live. Costa $59.99 pe 12 luni, $24.99 pe 3 luni sau $9.99 pe luna.

Si e nevoie sa il platesti daca vrei sa te joci online.

| MarkOneAdi123 explică (pentru Intruder19):

Ok, dar la PS4 e acelasi lucru, tot cu abonament pentru a juca online?

| Wr3nch a răspuns (pentru MarkOneAdi123):

Da. In ambele cazuri primesti si jociei gratis in fiecare luna.

| Intruder19 a răspuns (pentru MarkOneAdi123):

Da, si pentru PS4 ai nevoie de abonament.

| ManeaRadu a răspuns (pentru MarkOneAdi123):

Da,doar ca la fortnite si la unele jocuri nu este nevoie de acel abonament!