| anonim_4396 a întrebat:

Salut,vreau ceva jocuri online in care sa nu joace copii sub 15-16 ani...gen metin2, counter strike, dar sa nu joace copii...

3 răspunsuri:
| Singurelu22 a răspuns:

Daca nu alte jocuri atunci macar ceva servere de metin2 in care credeti ca sunt cei mai putini copii sa fie cu level 250, pvp si daca se poate populat cat de cat si aporpo, am o mica/mare problema cu unele metine, nu-mi pornesc, nici nu-mi da eroare nici nimic, doar ma pune sa astept vreo 2 secunde dupa ce dau pe metin2.exe si nu se intampla nimic, dar altele imi merg, am incercat si cu run as si framework 3.5 si am rescanat tot pc-ul cu bitdefender, n-am virusi deloc...totul pare ok, dar numai pare, am windows 8 sau 8.1, dar mai demult nu-mi facea asa la nici un metin. Si si la cs 1.6 face la fel din 4 cs-uri poate porneste unu din ele poate,cs go de pe steam merge bine, deci cum spuneam, unele merg, altele nu, dar la altii merge ceea ce mie nu-mi merge.

| alii98 a răspuns (pentru voicuioana2005):

Se joaca team fortress copiii, crede-ma, vorbesc la microfon ca retardatii