| Bulsye a întrebat:

vreau sa aflu la fifa 08 un trick mai putin cunoscut.
L-am facut la nimereala si pana acum am reusit de cateva ori cu cr7 dar nu imi pot aminti. Deci stand pe loc cu mingea in fata el face cu piciorul un semi cerc de la dreapta la stanga sau invers, mingea fiind in interiorul semicercului (poate face asta de mai multe ori) dupa, cand dai sa mergi el da cu exteriorul mingea pe partea de unde a inceput semicercul
E un fel de plecare falsa si se poate realiza de multe ori stand in acelasi loc pana cand te decizi in ce parte sa o iei. SCZ Categoria e cea mai vizitata

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut fifa la Dragoste si sex?