| Adrian_Gabriel_Tiponut_1991 a întrebat:

Salut vreau sa boc fifa17 de pe controler dar când bag controlerul in laptop nu merge am instalat si cd.îmi poate lasa cineva Face book sa rezolvăm problema?

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Depinde ce fel de controller e, dacă e de Xbox One S trebuie să faci conexiunea la bluetooth, prin PS4 nu ştiu cum e că nu am.

Dacă e controller normal, scrie pe YouTube, Laptopul nu-mi vede maneta, sau My PC don t see my controller.

Baftă şi scuze pentru răspunsul intârziat, sper că te ajută

| XeNoNAG a răspuns:

Salut, incearca sa bagi controller-ul in pc inainte de a deschide jocul si vezi daca e facut pentru pc. Sper ca te-am ajutat.