| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar un cutit pe cs go de la un prieten. El nu are la contul sau de steam nici steam guard, tradeurile le confirma prin email pe email avand parola diferita de cea de la steam. Dar nu mai are parola de la email si nici telefonul de la email. Ce poate face ca sa trimita trade ul?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Parola de la Email si Steam trebuie pastrate cu sfiintenie, daca le-ai pierdut, te-ai terminat.
Din motive de securitate, trade-ul e imposibil fara Steam Guard/ Email

| GeorgeBerbec a răspuns (pentru PainTech):

Mersi de raspuns. El nu are la CONT steamguard ca nu a pus. Doar parola o mai stie. Iar emailul era pus un email a lu masa si nu mai are parola la el... Deci e imposibil sa mai fac schimbul ok