| AdrienWH a întrebat:

Vreau sa cumpar un paysafe card cu care sa cumpar GTA 5 de pe Steam. Intrebarile mele ar fi:

1. Voi primi vreo taxa daca in contul meu de paysafe au ramas bani?
2. Voi primi vreo factura prin posta?
3. Daca inserez codul direct, ci nu din contul meu, si ramane o suma, acei bani pot fii folositi?

2 răspunsuri:
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

1.Nu Primești absolut nici o taxa.

2.Nu vei primi nimic.

3. Dupa ce bagi codul in steam pentru a primi banii îți rămân in jur de 2 lei și ii poți folosi unde vrei.

| Kpopmaster a răspuns:

Eu am incarcat contul la un magazin 100 euro si primesti o chitanta cu un cod prin care confirmi tranzactia care il introduci pe steam si iti cumperi ce joc vrei alta metoda nu stiu