| Hulk2016 a întrebat:

Salut.Vreau sa cumpar un pc de la altex intrebarea este pot sa le spun contra-cost sa-mi schimbe placa video direct de la ei si eu sa dau diferenta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Daca iti iei pocnitori de-alea gata asamblate, nu doar placa video o sa fie problema. In alta ordine de idei, daca ai card avantaj sau mai stiu eu din ce motiv obscur tii musai sa iei de la Altex, poti sa iei toate componentele de la ei si sa faci un sistem ok, au preturi foarte bune si oferta de componente e decenta ca diversitate.