| TAVIANOS a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar aceste casti de pe it-fashion, ati auzit de ei? Sunt de incredere? Va rog sa raspundeti sincer!
Acestea sunt castile https://www.it-fashion.ro/shop/in-ear-headphones-with-mi c-serioux-lime.html

Răspuns Câştigător
| Alast0r a răspuns:

Salut, sunt ok oamenii. Apar listati pe compari, price, shopmania si pe eMAG. Eu am comandat de la ei si a fost totul in regula.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Câtă incredere îți inspiră căști de unșpe lei? Mie nu prea dar ce-i aia unșpe lei...

| Wr3nch a răspuns:

De Serioux da, dar la 11 lei ai aceiasi calitatea ca la alea de la magazinul chinezesclaughing

| TAVIANOS explică:

Nu e vorba de pretul castilor, ideea e ca vreau sa stiu daca site-ul e de incredere, imi doresc si alte produse de acolo, castile de 11 lei ar fi pentru a ajunge la suma de 500 lei sa nu platesc taxa de transport happy mai bine dau 11 lei decat 20 lei pe taxa