| TePupPA a întrebat:

Vreau sa editez videoclipuri cu Sony vegas dar mi le salveaza de dimensiuni foarte mari cand le randez. de exemplu am o filmare de 25 minute si cand s-a terminat de salvat avea 188 gb. + ca a salvat-o foarte greu (1 ora jumate) si se vedea si intrerupt. daca ma puteti ajuta cu un alt program de editat care salveaza hd si sa nu salveze la dimensiunile alea in afara de movie maker. FUNDA!

1 răspuns:
| vioricavio a răspuns:

Poti sa transformi filmarea in format mai mic. Cauta pe google si ai sa gasesti o gramada de astfel de programe.