| ViorelMarian a răspuns:

O alegere foarte buna lasand la o parte ca o sa te coste ceva
sincer este o investitie foarte buna
dar iti recomand sa verifici si compatibilitatea acestor componente cu placa de baza.
BAFTA>

| danu77 explică (pentru ViorelMarian):

Pai palca de baza accepta : i5, rami drr3 si sata 3 iar placa video si restul nu cred ca au legatura

| ViorelMarian a răspuns (pentru danu77):

Placa video este gasita sub diferite sloturi gen AGP, DDR etc si de asta zic sa te informezi de compatibilitate dar asta este doar alegerea ta asa ca SUCCES!