| HardCore7750 a întrebat:

Salut, vreau sa ii pun PC-ului meu 2 monitoare, ambele la rezolutii mici (1280X1024) pe o placa video Radeon HD7750 1GB DDR5 si vreau sa stiu daca o sa imi sacadeze jucand pe un monitor CS:GO iar pe celalalt il las pe facebook, Y.mail etc, browsing in general..la youtube stiu ca o sa sacadeze )
Pe un monitor in CS:GO am intre 90-150 fps cu toate la max, mai putin o setare, nu stiu cum se numeste...
Deci, voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| HardCore7750 explică:

Am 4GB si i3-2120

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Pentru jocul ăla ai nevoie de 2 Gb memorie RAM şi 8 Gb spaţiu liber! Placa video duce! Deci nu ar trebui să ai probleme! Baftă!