| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa imi achizitionez un laptop si am si eu o intrebare: stiu ca nu-i recomandat pentru gaming dar merg jocurile pe el? Cs go, lol si altele
https://www.emag.ro/......DND3K6BBM/

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Mi se pare foarte bun, singurul dezavantaj este ca are doar 8 GB rami dar e de ajuns pentru ce vrei tu o sa iti mearga CS GO si Lol foarte bine, chiar si alte jocuri.

3 răspunsuri:
| Utilizator9998 a răspuns:

Am EXACT acelasi laptop si duc gta v si fortnite

| Chris_Antonio_1997 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa mearga jocurile care nu sunt foarte complexe( adica roblox, minecraft, metin, si cel mai probabil merge si cs-ul)