| xDemonx44 a întrebat:

Salut, vreau sa imi achizitionez un volan cat mai ieftin si cat mai bun, momentan n-am un buget anume, dar sub 200 de lei ar fi convenabil...
Dupa cateva cautari am gasit asta: https://www.olx.ro/oferte/q-formula-force-ex/
Pe mine ma intereseaza daca este bun, cate grade are si cum sa il configurez, daca aveti altul mai bun sub 200 lei puteti sa-mi dati link, apropo, vreau sa-l folosesc pentru ets, dirt 3 si altele, mai vad eu.

2 răspunsuri:
| razvan1558 a răspuns:

Iti recomand sa iti iei un acme rs.Il gasesti in majoritatea magazinelor, are o rotatie de 90 de grade.Eu il am de 1 an si ceva si pot zice ca merge foarte bine in majoritatea jocurilor daca il configurezi cum trebuie.Vine cu un cd driver si este foarte usor de folosit.Este unul cu rosu pe parti si scrie acme in mijloc.