| DarkStyle a întrebat:

Vreau sa imi cumpar CS GO de pe steam cu 10, 99 euro cu paysafecard. Trebuie sa cumpar un paysafe de 50 de lei sau 75 de lei? Mersi.

2 răspunsuri:
| keops9968 a răspuns:

11 Euro convertiti in lei vine 49 RON. La asta mai adaugi comisionul de tranzactie de 6% si ajungi la 52 de lei - pret final. Deci iti trebuie un PIN de 50 si unul de 25. Nu exista PIN de 75. Dupa ce le-ai cumparat, fa-ti cont pe paysafecard.com, logheaza-te si alimenteaza-l cu pinurile cumparate. Apoi mergi pe site-ul Steam, intra in contul tau si urmeaza pasii pentru cumpararea jocului. Cand te transfera pe site-ul paysafecard, in loc sa introduci PIN-urile, logheaza-te cu datele contului pe care l-ai alimentat deja. Asta e tot. Succes!

| blackdevilgang a răspuns:

Iti trebuie 75. Si eu am incercat sa iau cu 50 si nu a mers... mai trebuiau cativa centi