| Anduq a întrebat:

Salut, vreau sa îmi cumpăr FIFA 19 de pe Store pe PlayStation
Și vreau sa stiu ceva, am 2 conturi de ps unde joc
Dacă îmi cumpăr pe un cont și vreau sa ma joc pe al doilea cont, trebuie cumpărat separat și acolo?
Având in vedere ca sunt ambele conturi pe aceeași consola

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Eu ştiu că dacă ai CD merge pe ambele profile / conturi, în varianta digitală chiar nu ştiu, de ce nu-ţi iei CD?

| Pyromaniac a răspuns:

Pai cand il cumperi, il cumperi pe un cont, nu conteaza ca ambele conturi sunt pe aceeasi consola, sjnt conturi diferi deci da, trebuie sa il cumperi si pe al doilea cont.