| Filip_Liviu_1997 a întrebat:

Salut,vreau sa imi cumpar si eu un Xbox, dar nu stiu ce model.Care credeti ca e mai bun Xbox360 Slim sau Xbox360 E(nu elite versiunea aia veche, versiunea noua care seamana cu xbox one).Am auzit ca Xbox360 E este facut din materiale de o calitate mai proaste, iar slim si acum este cel mai bun!

ASTEPT RASPUNSURILE VOASTRE!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti cumperi un Xbox One. In plus, nu iti recomand sa-ti cumperi Xbox, ci PlayStation deoarece pe Xbox nu poti juca absolut nimic Online doar daca platesti cu bani reali. Pe PS poti juca online gratis cat vrei.

| Filip_Liviu_1997 explică (pentru anonim_4396):

NU e problema dac platesc