| claudiu1234512345 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop de la altex. BUGET:2000-2500 lei. Vreau sa imi iau unul si pentru cateva jocuri ce ziceti acesta e bun? http://www.altex.ro/......-free-dos. Sau cine se descurca mai bine sa imi lase linkul cu alt laptop mai bun decat Samsung`ul
PS:VREAU DOAR DE LA ALTEX!

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand pui un link sa nu pui punct si nici sa nu scrii altceva dupa el. Lasa o pauza de 2-3 semne (apesi pe tasta spatiu de 2-3 ori). Altfel nu se poate ajunge la locul indicat de link. Laptopul propus de tine este foarte bun.

| claudiu1234512345 explică (pentru Salontanul):

Ok mersi...n`am fost atent cand am pus punctul acelawinking scuze

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Laptopul propus de raresbarbier este mai slab. Nu te lua dupa el.

| raresbarbier a răspuns:

Eu ti-l recomand pe asta http://www.altex.ro/......ndows-7-hp

| claudiu1234512345 explică (pentru raresbarbier):

E bun si pentru jocuri? pot sa joc pes 2011, 2012 pe el?

| raresbarbier a răspuns (pentru claudiu1234512345):

Da

| raresbarbier a răspuns (pentru claudiu1234512345):

E bun