| C._Madalin_Andrei_1999 a întrebat:

Salut! Vreau sa îmi cumpăr un laptop zilele astea,doar ca nu prea știu ce sa iau. as vrea sa fie un laptop rapid,sa pot juca și ceva jocuri decente pe el,și mna,sa fie bun. ca buget, as avea undeva pana la 2500 de lei și în banii ăștia mi.as dori sa fie cea mai buna posibilitate de pe piata. ceva păreri aveți? Va mulțumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ți-am propus câeva, alege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orienteaza-te sa aiba : Placa video dedicata Intel de 4 gb, procesol I5, minim 8 gb ram. Mai adauga 500 de lei si poti prinde promotii.

| PesAdrianYT a răspuns:

De gaming sunt doar maxim 4000 de lei dar un laptop pe care te poti juca ceva un Laptop Allview Allbook H cu procesor Intel Celeron N4000 pana la 2.60 GHz, 15.6", Full HD, 4GB, 256GB SSD, Intel UHD 600, Ubuntu, Grey cauta pe eMAG si un Laptop ASUS VivoBook 15 X512DA cu procesor AMD Ryzen™ 5 3500U pana la 3.70 GHz, 15.6", Full HD, 8GB, 512GB SSD, Radeon™ Vega 8 Graphics, Free DOS, Slate Grey Sunt pe eMAG