| Edy1995 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un monitor pentru gaming si am un buget de 1500 lei. As vrea sa stiu care e cel mai bun in banii astia si daca se poate sa imi explicati, pe scurt, de ce e cel mai bun?!

2 răspunsuri:
| TheRGuy a răspuns:

Https://altex.ro/......d-argintiu
Acest monitor se incadreaza pana in 1500 de lei, este curbat (iti va oferi o viziune mai buna atat in gaming cat si la vizionarea filmelor)
Daca vrei uite-te pe link-ul de mai sus pentru a vedea specificatiile si functiunile pe care le are.