| Sendrea a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un ps4 si am gasit unul de 500gb acuma nu stiu pentru ce este memoria asta de 500Gb. Se pot descarca jocuri de pe site-uri si se pun pe el ca la PC?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Memoria este folosita sa instalezi jocurile de pe cd pe memoria interna sau pentru jocurile descarcate de pe magazinul PSN.

In momentul de fata nu se poate moda PS4-ul asa ca merg doar jocuri originale. Daca vrei sa te joci, le cumperi.