| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar un Xbox One S si sa comand un televizor/monitor de pe eMAG/altex.Nu stiu ce sa aleg ca sa vie calitate foarte buna si sa fie mare. BUGET 600 LEI

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

La 600 lei nu găseşti ceva care să meargă perfect cu Xbox One S, pentru că-ţi trebuie un TV cu 4K şi HDR. alea-s scumpicele, 2500 lei +, dacă vrei ceva ok orientează-te pe ceva Full HD pe Media Galaxy sau pe care site vrei tu.

Mult noroc

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Alexuţ02):

Recomanzj monitor sau televizor?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Frate depinde cum te joci, dacă joci de aproape, ia monitor. la banii ăia e destul de ok, din ce ştiu Ovvy de pe YouTube tot pe monitor joacă.

Ia monitor, părerea mea şi stai cu Xbox One S-ul ca şi cum ar fi o unitate şi ai cuplat-o la monitor.

Pe TV o să ai grafica cam naşpa la 600 lei.

| caracnc a răspuns:

Incearca un monitor de pe aliexpress...sau un tv. resigilat