| FjlkJf a întrebat:

Salut,vreau sa imi fac încă un cont de Facebook cu tot cu pozele mele dar sub alt nume, alta naționalitate si fara sa afle nici un cunoscut.E posibil sa apar cunostintelor la sugestii cuiva daca sunt pozele mele acolo?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice e posibil. Poate o sa iti memoreze locatia si o sa apara la sugestii de prieteni la cunoscuti. Si poti spune si de ce vrei sa faci asta? Adica de ce nu iti schimbi pozele? Care e motivul? Te intreb pentru ca poate exista o alta solutie happy.

| FjlkJf explică (pentru anonim_4396):

Am impresia ca nu ies bine in poze asa ca le as posta mai intai pe un cont unde nu am cunoscuti la prieteni, doar oameni la întâmplare, sa vad cum reacționează ei, daca primesc macar cateva like uri acolo sau ma fac de ras, sa stiu atunci daca sa le mai pun pe contul meu sau nu.

| Ironwin a răspuns:

Da este posibil, un var de-al meu a patit exact asa, mi-a aparut mie la sugestii contul lui cel nou cu care nu aveam nici-un prieten comun. E adevarat el schimbase doar orasul si nu avea poze incarcate pe cont, avea doar poza de perete si profil.