| S00K a întrebat:

Vreau sa imi fac un canal de gaming, dar nu stiu ce nume sa imi pun. Ma cheama Alex. Am facut eu unul, TheBestAlex dar mai vreau niste idei.
Deci vreau si eu niste nume pentru un canal de Youtube, ceva legat de numele meu! Funda la cele mai bune nume.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combinati numele tau de familie cu prenumele tau. Gen sa spunem ca numele tau de familie e Popescu, pui AlexPP, sau pui asa: alexS, e mult mai smecher, sau ce idei iti vin tie prin cap laughing

| S00K explică (pentru anonim_4396):

Mda. Dar alte nume mai stii? Fara sa aiba legatura cu numele meu? O sa postez mult CS:GO pe canal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, gandeste-te si tu la altele.

| kingersome a răspuns:

AlexShot, TeroAlex, Aklex, AlexWp etc.