| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa îmi iau primul meu PC de gaming dar nu am ideea ce sa iau și cum. Doresc sa joc League Of Legends, Overwatch și The Sims 4, in cât de multe frameuri se poate. De asemenea toate piese doresc sa fie se pe site-ul EMAG ( preferința personala). Prețul sa fie in mijloc nici prea scump dar nici prea ieftin. Doresc o performanța cât mai buna. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce buget ai pentru asta? Recomand si PCGarage, e cumparat de eMAG, e aceeasi chestie. La 3400 poti opta pentru Http://l.profitshare.ro/l/4099153 60 Fps-uri minim pe ultra. Utilizeaza codul VCUHU9KS daca dai comanda te rog si daca ai intrebari lasa un mesaj privat.

| Wr3nch a răspuns:

Gaming incepe la 4000 de lei. Orice e sub nu prea e gaming.