| anghel99 a întrebat:

Salut,Vreau sa imi iau un Nintendo 3DS.Si am auzit ca iti afecteaza ochii? Este adevarat? A, si inca ceva.Chiar are grafici 3D fara ochelari 3D adica cum ca nu inteleg laughing? Dau fundita happy

3 răspunsuri:
| Yoniix a răspuns:

Am si eu un dasta.Are grafici 3D chiar daca nu folosesti ochelari 3D.Are un buton, cu care poti seta, daca vrei 3D, Hd sau normal, dar date e 3D trebuie sa folosesti ochelari 3D, pentru ca nu se vede prea bine si te dor si ochii, si iti strici cu ochii. Daca mai vrei informatii anunta-ma. Funda?!
Iti las un ID?

| anghel99 explică (pentru Yoniix):

Okay pai ai un ID de mess sau skype? Oricum Fundita happy

| Yoniix a răspuns (pentru anghel99):

De mess.
Tu daca vrei imi dai funda, dar eu te-am intrebat daca vrei un id ca sa afii mai multe detalii.