| alalallalallalalalla a întrebat:

Vreau sa imi iau v bucks pe fortnite si am vazut ca este o metodata cu paysafe card daca imi setez tara pe Germania si as vrea sa stiu daca este ceva ca imi iau paysafe din Romania sau daca nu primesc

1 răspuns:
| BeaTMaN696 a răspuns:

Nu este nici o problema pentru ca suma este aceeasi. Sa zicem ca v-bucks coste 5 euro adica 20 si ceva de lei tu o sa iei un paysafe de 25 si cand vei baga codul nu va fi nici o problema pentru ca suma este ok. Deci poti cumpara linistit.