| DJARUM a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie toate despre jocul acela caval adica toate adica cum devin apprentice si alte graduri de astea si multe alte chestii.Va rog frumos! Dau Funda +1 Vot!

Răspuns Câştigător
| Lex169 a răspuns:

Am jucat Cabal(asa se scrie) si am ajuns la lv42.Este un MMORPG destul de interesting care chiar iti excita neuronu. Zone unde cresti este desertul si padurea. Misiunile sunt destul de simple si cu o rasplata destul de mare(daca esti novice).Lv maxim este 100 apoi te faci GA->GM->SVA.

1 răspuns:
| Lex169 a răspuns:

Am uitat sa zic ca m-a virusat