| Stefan2518 a întrebat:

Salut,vreau sa joc minecraft cu un prieten, el are ios versiunea de la joc 1.16.50 si eu am Android 1.16.40 si cand incercam sa ne conectam unu la altul spune"fail to connect to the server" stie cineva daca putem sa facem cumva sa ne jucam impreuna(fara glume din astea sa imi schimb telefonul sau sa imi dezinstalez si sa instalez joucul)?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Serverele de tip LAN functioneaza numai cu aceeasi versiune, de partea fiecarui client.
Actualizeaza-ti clientul.