| richter a întrebat:

Salut,vreau sa joc minecraft in multiplayer dar imi cere cont si parola si nu stiu unde sa imi fac, jocul este descarcat de pe minecraft Romania si am incercat sa intru pe servar dar nu ma lasa sa ma misc pentru ca nu am cont si parola. funda

2 răspunsuri:
| luca7781 a răspuns:

Pai trebuie sa scrii mai intai "/register parola(pe care o vrei tu) parola(o repeti pe prima)" asa iti creezi un cont in minecraft pe un server iar apoi cand vei reintra pe server dupa o perioada trebuie sa scrii "/login parola(care este parola de la register)"

| richter explică (pentru luca7781):

Nu merge scriu
/registre richter richter
ASA?