| Nuhjajdjdbdbdjdjdhchxhcjcbhchxhchxhcbcbxbcbx a întrebat:

Salut, vreau sa ma ajutati, am gta online pe playstation3 si cand incerc sa intru pe online imi arata ca unable to connect to rockstar game service salută rockstar game services are infailibile right one, va rog sa ma ajutati,

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai platit abonamentul la PlayStation Plus?

| Nuhjajdjdbdbdjdjdhchxhcjcbhchxhchxhcbcbxbcbx explică (pentru Wr3nch):

Pai la ps3 ai gratis parca

| Wr3nch a răspuns (pentru Nuhjajdjdbdbdjdjdhchxhcjcbhchxhchxhcbcbxbcbx):

Nu stiu cine te-a mintit dar nu e. Nu poti juca online pe ps4 si ps3 fara ps plus.

| Nuhjajdjdbdbdjdjdhchxhcjcbhchxhchxhcbcbxbcbx explică (pentru Wr3nch):

Am jucat un an fără ps plus, acu' mi-a apărut asta, rockstar games are unavailable, am cautat pe yt tutoriale si imi arata pe gta ca e de la net, dar sunt conectat la internet, am dat resetat la ps si nu merge, daca era de la net dar eu sunt la NAT type2, *** nu merge de cand s au resetat conturile, am alți prieteni si le merge