| SangeDeTaur a întrebat:

Salut,vreau sa ma apuc de 4story si nu stiu cum se joaca cum ar trebui sa incep(nimic despre joc) nu am alti prieteni care sa se joace.Imi puteti explica cum e jocul ce trebuie facut etc?

Răspuns Câştigător
| Petrescu_Cristi_1996 a răspuns:

Nu lua in seama ce spun unii care nu sau jucat 4 story decat 1 zi. eu joc de mult timp si te-as sfatuii prima oara sa te joci 4 story ro. sa poti intelege perfect misiunile si jocul apoi te poti trece pe alte servere unde nu sunt tigani. big grin.Te poti face archer daca vrei o lupta in viteza. warrior ai dmg foarte mare dar spped atack mic. magician e foarte bun la pvp dar si la pvm da cand ai magiile full (toate punctele) da stun incontinuu(adica nu te lasa nici macar sa te misti).iar pe celelalte rase nu am jucat big grin iti urez bafta big grin

1 răspuns:
| DaNeo a răspuns:

Am jucat eu jocul...ii naspa ii o combinatie intre metin2 9dragons si LOL(lol intr-un procent ffmic)
dar ii ca aceste jocuri faci misiuni omori monstri pentru lvl/bani/misiuni noi
iar grafica nu-s tiu ce sa zic... ii pentru copi de 7-8 ani cred ca au incercat sa ascunda violentawinking daca vrei ceva gen 4story apucate de 9dragons ii mai bun jocul si mai real