| Alexandrescu_Vlad_1990 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de youtube, sa fac gameplay-uri si mi-am luat OBS pentru filmari. Am observat ca imi face lag cam mare si cred ca este de la setari. Am un laptop Lenovo G500, processor Intel core i3 3110 la 2. 4ghz, placa video AMD Radeon HD 8570M la 2GB si memorie RAM de 4GB. Ajutati-ma cu setarile va rog ca sa pot scadea lag-ul. Multumesc FUNDA

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la setari, e de la componente laughing e prea slab pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa uiti de Yt si de gameplay. Laptop-urile nu sunt de jocuri