| 1Bogdan7 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar DayZ Standalone de pe Steam, vreau sa specific ca nu am card si nu stiu cum se procedeaza PayPal, asa ca vreau sa platesc prin PaySafe astfel: Ma duc la acel "magazin", dau bani, imi dau ei un cod "PIN", il bag acolo pe Steam si gata. Vreau sa stiu unde e cel mai apropiat PaySafe in judetul Alba (daca nu este in jud Alba, atunci in cel mai apropiat).

4 răspunsuri:
| DEOVERPASS a răspuns:

Cauta aici :
https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/cautare-puncte-de-vanzare/ si scrii judetu tau unde esti tu etc
funda?

| 1Bogdan7 explică (pentru DEOVERPASS):

E eronata treaba frate, cauta un sat foarte mic si ai sa vezi ca iti da cel putin 4 puncte de vanzare. Dupa astea, mai poti avea incredere in site?

| DEOVERPASS a răspuns (pentru 1Bogdan7):

Mane
fa ce vrei tu incearca nu stiu da eu am folosit asta mai bine decat paypalu am bagat vreo 650 de ron in el si am cumparat la jocuri happy ma rog acuma cum vrei sa faci tu.

| 1Bogdan7 explică (pentru DEOVERPASS):

Pai frete, dupa ce faci cont PayPal trebuie sa iti bagi datele cardului ca sa bagi banii, nu? Eu sunt putin speriat in a-mi baga datele cardului intr-un site in care personal nu am incredere. Se poate baga bani si in alt mod?