| User9006 a întrebat:

Salut,vreau sa-mi cumpar un ssd(laptop) pentru gaming si nu stiu ce sa aleg intre Intel si Samsung 850 evo, multi zic Samsung si de asta va intreb si pe voi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Warchild a răspuns:

Salut
sincer amandoi producatorii sunt lideri pe piata de SSD.Eu detin Samsung 840 si 850 evo, iti mai recoamand Intel 535.Si acum SSD te va ajuta intr-un joc doar la partea cu loading, incarcarea hartii nimic mai mult.Eu le folosesc doar pentru BF4 care de pa hard normal se incarca greu, in rest la performanta in jocuri asta tine de placa video si procesor, sper ca te-am ajutat.