| claude42 a întrebat:

vreau sa-mi fac un server counter strike 1, 6 non steam cine ma poate ajuta ( dau funda) si vreau sal hostez. daca stiti va rog ajutati-ma! 1

1 răspuns:
| E3ec5r5 a răspuns:

Eu am reusit
O sa-ti dau cum trebuie sa faci faza cu hostul nici eu nu stiu cum scuze
Activezi HlDS
Game:Counter Strike 1.6
Server Nametongueui numele care iti place pentru serverul tau.
Map:Alegi o mapa
Network:Lasi la Internet
Max.Players:Alege maximul de playerii
UDP Port:27015
RCON PASSWORD: Pui parola din cifre oricare
Si bifezi casuta de jos
si dai Start Server
Si astepti sa se incarce
Dupa Configurezi cum vrei
Si ai si consola
Chestia cu gradele nu stiu nici comenzile Si eu caut chestia asta
Ca sa intri pe server bagi ip De la IP ADREES
Map Cycle Bagi mapele Care vrei sa se joace mereu
La Ban:Banezi cine face rele
Injura,Nume obscene, Hackuri gen:Aim, Wall, BadBoy, Silent-Aim