| claub a întrebat:

Salut, vreau sa mi iau un joc si nu ma pot decide...
Dead by Daylight sau H1Z1 King of the kill?

Răspuns Câştigător
| nigelb a răspuns:

Mai bine Dead by Daylight ca H1Z1 e foarte naspa sa il joci singur.

2 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Am H1Z1 kotk si merita sa-l cumperi doar daca te joci cu prietenii, altfel de plictisesti fiind un joc de in care trebuie sa ai rabdare.

Trebuie sa recunosc ca a meritat sa-l cumpar(anul trecut la un pret de 13$) reusind sa imi fac o parte din bani inapoi din cauza drop-urilor primite(aproximativ 8$, dar nu am mai jucat si am doar 55 de ore in el)

| elfics a răspuns:

Dead by daylight for the wiiiin!